Hlášení rozhlasu 27. 3.

Autor: Ludmila Rybnikářová

Rybářství Dujsík bude prodávat ve čtvrtek 28. 3. v 10:00 na parkovišti v ulici Zahradní živé ryby. V nabídce je kapr, kapří půlky, štika, pstruh a siven. Prodejce na požádání ryby zabije a vykuchá. Zdrží se 1 hodinu po vyhlášení.

Městský úřad oznamuje, že sběrný dvůr bude před Velikonocemi otevřen naposled ve čtvrtek 28. 3. Následující týden po Velikonočním pondělí bude otevřen od úterý 2. 4. dle běžné otevírací doby. Děkujeme za pochopení a přejeme všem klidné prožití svátků jara.

Folklorní soubor Okluky vás srdečně zve na tradiční Velikonoční košt slivovice s besedou u cimbálu, který se bude konat v neděli 31. 3. od 14:00 v obecní restauraci. Beseda u cimbálu s CM H.L.U.K. začne v 19:00. Těšíme se na vás.

Horňácký letecký modelářský klub Louka připravil pro všechny zájemce z okolních obcí dvoudenní setkání pro malé i velké modeláře s přespáním ve stanech na letišti. Podrobný program najdete na obecních stránkách obce Louky a Blatničky. Více informací na telefonním čísle 605 888 035.

Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v našem městě v pondělí  15. 4. požadované kontroly, čištění, vložkování a frézování komínů, čištění plynových kotlů a revize kotlů na tuhá paliva. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle 608 748 989.